شرایط و ضوابط استفاده از سایت
 

 1-خرید از فروشگاه اینترنتی هزار کندو بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2-خریدار برای خرید از محصولات و کالاهای سایت باید در سایت ثبت نام نماید و مشخصات و آدرس های ارسال را به صورت کامل وارد نماید.بدیهی است در صورت ناقص بودن اطلاعات و آدرس ها، هزار کندو مسئولیتی در قبال به مقصد نرسیدن مرسوله ها بر عهده نخواهد داشت.

3-تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی هزار کندو با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

4-فروشگاه اینترنتی هزار کندو هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

5-سایر سایت ها و لینک هایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی هزار کندو مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

6-ارتباط فروشگاه اینترنتی هزار کندو با کاربران ازطریق  www.hezarkandoo.com و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) برقرار مي گردد.

7-فروشگاه اینترنتی هزار کندو اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از گواهی های امنیت  SSL متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و خدمات فروش کالا و محصولات
 

1-از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی هزار کندو ،سایتwww.hezarkandoo.com   به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

2-ارزش محصولات و کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

3-فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.

 

4-برای خرید محصولات و کالا ها (به غیر از ملکه و جمعیت  که  فرآیند دیگری دارد) خریدار با اضافه کردن محصول و کالا  به سبد خرید و انتخاب روش پرداخت سفارش خود را ثبت می نماید.پس از تسویه حساب  خریدار می تواند در بخش "حساب کاربری" فاکتور خرید را دریافت نماید و از فرآیند سفارشات خود مطلع شود.

5-با توجه به فرآیند تولید و پرورش ملکه و کلنی زنبور عسل برای خرید ملکه و جمعیت تمام سفارشات به صورت پیش سفارش می باشند و کاربر باید از صفحه ی "سفارش ملکه" سایت و کامل نمودن فرم سفارش ابتدا اقدام به پیش سفارش نماید.(شرایط و ضوابط فروش ملکه ها به صورت جداگانه آورده شده است)

6-در صورت خرید  ابزار ها و کالا های دارای خدمات گارانتی غیر از هزار کندو این خدمات بر عهده ی تولید کنندگان می باشد و هزار کندو مسئولیتی در این قبال ندارد.

7-خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

شرایط حمل و تحویل سفارشات
 

1-حمل کلیه سفارشات توسط  پست جمهوری اسلامی ایران یا شرکت های خصوصی حمل و نقل همانند ترن پارت پارس(تیپاکس و ...) و یا  شرکت های باربری و تعاونی های حمل و نقل بین شهری صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی هزار کندو هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط این شرکت ها را ندارد.

2-مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل مرسوله به شرکت های نام برده در بند 1 به  هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

3- در صورت پس کرایه بودن هزینه ی حمل ،هزینه ی ارسال طبق تعرفه و ضوابط شرکت های حمل و نقل می باشد و فروشگاه اینترنتی هزار کندو هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.