Categoriesوبلاگ

دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه شاهو

دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه شاهو

دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه شاهو از تیپ دستگاه تلقیح دکتر شلای است که با امتیازات وتوانایی های اضافه شده جدید طراحی و ثبت شده است.

از جمله ویژگی ها، توانایی تنظیم دقیق در هر سه محور مختصات است.دیگر اینکه قطعات پلاستیک و کم دوام با استیل ضد زنگ و ضد اسید ساخته شده که در تنظیم پایداری هنگام تلقیح بسیار موثر است.

در دستگاه شاهو امکان استفاده مستقیم از سرنگ انسولین بدون دستکاری و تغییر و یا جدا نمودن قطعات سرنگ وجود دارد.(ناگفته نماند که این ویژگی الزام آور در تلقیح نیست اما برای انجام کارهای آزمایشگاهی و تحقیقاتی که بهداشت کامل را مد نظر دارند مناسب است )

نصب انواع سرنگهای موجود در دنیا بر روی دستگاه شاهو امکان پذیر است.

تمامی قطعات دستگاه از جنس استینلس استیل است و هیچ فلز دیگری که پوشش وآبکاری شده باشد استفاده نشده است.

نیدل ها از جنس پیرکس آلمانی ساخته شده است و با کیفیت بسیار بالا می باشد و همچنین با قیمتی مناسب تر از نمونه های خارجی موجود در بازار عرضه می شوند.

مجموعه ی شاهو قادر است نیدل ها را برای مشتریان نسبت به سایز درخواستی سفارشی بسازد. داخل نوک نیدل در حالت عمومی 18 صدم میلیمتر است که از 14 صدم تا 22 صدم قابل سفارش و ساخت است.

دستگاه باروری مصنوعی ملکه زنبور

 

دیدگاه هزار کندو در مورد دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه شاهو

با توجه به تجربه ی چندین ساله ی مجموعه هزارکندو در زمینه تلقیح مصنوعی ملکه زنبور عسل وکار کردن با چند دستگاه موجود در دنیا؛ دستگاه شاهو از نظر متخصصین هزارکندو با قابلیت ها و ویژگی های خاص خود, اسپرم گیری و تلقیح را بسیار ساده و روانتر از دستگاه های موجود در بازار برای کاربران کرده است.

مونتاژ کردن قطعات و ضد عفونی کردن قطعات اصلی بسیار ساده و کم دردسر است.

از مهمترین حسن های این دستگاه تنظیم دقیق تر دستگاه در جهات مختلف و داشتن تعداد زیادی سرنگ تلقیح با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت است که برای تلقیح ملکه در ایستگاه هایی که تولید بالای ملکه دارند بسیار کارآمد است. قلق گیری دستگاه با یک دور اسپرم گیری و تلقیح انجام می شود که برای افراد مبتدی و حرفه ای باعث بالا بردن سرعت تلقیح می شود.

دستگاه تلقیح مصنوعی

1 Comments

  1. tadalafil cost walmart

    tadalafil cost walmart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *